Festő - mázoló (Budapest)

Feladatok: • festés, • mázolás, • gipszkarton szerelés.

Építőipari társaságunk 2003-ban alakult, amikor az alapítók, úgy döntöttek, hogy a több évtizedes tapasztalatukat, amit nemzetközi építőipari cégekben szereztek, leginkább egy saját vállalkozásban tudják kamatoztatni. Az első időkben komolyabb szerepet kapott társaságunk életében az építőipari tervezés. Az évek előrehaladtával vállalatunk profiljában - a tervezési feladatokat sem háttérbe szorítva - a kivitelezési munkák kaptak egyre nagyobb hangsúlyt.

Azonnali munkakezdéssel várjuk Budapest és Pest megye több nagy beruházására azon szakemberek jelentkezését, akik képesek munkájukat csapatban végezni, de szükség esetén önálló munkavégzésre is alkalmasak.

Festő - mázoló

Feladatok:

  • festés,
  • mázolás,
  • gipszkarton szerelés.

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett hosszú távú munka
  • Munkaruha biztosítása
  • Kiemelt bérezés

Budapest