Field Sales Representative (építőipar) (Budapest)

Kaposvár

- Talpraesett és magabiztos vagyok.
- Bárkivel könnyen teremtek kapcsolatot és ápolni is tudom ezeket a kapcsolatokat.
- Odafigyelek a másik igényeire, gyorsan feltérképezem, hogy mire van szüksége.
- Erős műszaki beállítottsággal rendelkezem.

Field Sales Representative (építőipar)

Feladatok

- Prémium termékek és szolgáltatások értékesítése üzleti partnereknek
- Termékbemutatók megtartása és ad-hoc műszaki segítségnyújtás az ügyfelek részére
- Partnerek napi szintű látogatása
- Meglévő ügyfélkör kezelése és folyamatos bővítése
- Kulcs partnerekkel való stratégiai együttműködés
- Folyamatos együttműködés a társosztályokkal cégen belül

Követelmények

- Erős értékesítői véna, vállalkozó szellem
- Nyitottság a műszaki termékek iránt, műszaki beállítottság
- Minimum középfokú végzettség ideálisan műszaki területen
- Eredmény-orientált gondolkodásmód, csapatszellem és pozitív hozzáállás
- Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
- Tanulási, fejlődési vágy
- B kategóriás jogosítvány
- Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag (fix. alapfizetés + bónusz + cafeteria) céges autóval magánhasználatra is
- Folyamatos tréninglehetőségek (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.)
- Stabil, biztos munkahely nemzetközi hátterű cégnél exkluzív budai irodával
- Karrierlehetőség (horizontális és vertikális elmozdulásra is van lehetőség)

Munkavégzés helye

Kaposvár

Budapest