Fire safety engineer (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Jelentkezz és csatlakozz az egyik vezető globális akkumulátorgyártó partnerünk csapatába, mint Tűzvédelmi mérnök!

Fire safety engineer

Feladatok

  • Részvétel a gyárban lévő tűzvédelmi berendezések kezelésében, a magyar tűzvédelmi követelmények teljesítése
  • Az új akkumulátor gyárépület projekthez szükséges dokumentációk kezelése
  • Vészhelyzeti reagáló csapat felállítása
  • Tűzvédelemmel kapcsolatos képzések támogatása, rendszeres tűzvédelmi ellenőrzések és intézkedések végrehajtása
  • Tanácsadás a munkavállalóknak tűzvédelmi kérdésekben
  • Együttműködés a tervezőkkel a tűzvédelmi koncepció kidolgozásában
  • Külső tanácsadókkal és a biztosítóval történő kommunikáció
  • Együttműködés a kapcsolódó hatóságokkal

Követelmények

  • Tűzvédelmi mérnöki diploma vagy kapcsolódó végzettség
  • Tapasztalat jármű- vagy akkumulátor gyárépületek tűzvédelmi rendszerének tervezésében, kivitelezésében és működtetésében
  • Projektmenedzsment készségek és priorizálási képesség
  • Együttműködési és koordinálási képesség a különböző részlegek és hatóságok között
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Felhasználó szintű Microsoft Office ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkábajárás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Zöldmezős beruházási projektben történő részvétel már a kezdeti szakaszban
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Év végi bónusz

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen