FM manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik legjobb munkahelye és legismertebb munkáltatója megbízásából keressük új munkatársukat, akinek feladata elsősorban a cég által üzemeltetett intézmények (bevásárlóközpont; irodaház; sportaréna; kulturális intézmény stb;) épületeinek műszaki üzemeltetésének irányítása, szervezése, szakvállalkozók munkáinak koordinálása.

FM manager

Feladatok

  • Karbantartási terv készítése, a létesítmény magas színvonalú üzemeltetése és az épület állagának védelme érdekében.
  • A jóváhagyott karbantartási terv végrehajtásához szükséges szerződések előkészítése, a beszerzési szabályzat elsőírásai alapján.
  • A karbantartási terv végrehajtása.
  • Az üzemeltetés és karbantartás számláinak ellenőrzése, kifizethetőségének igazolása.
  • Az épületben, épülettartozékokban és tárgyi eszközökben keletkezett hibák összesítő kiértékelése.
  • A vonatkozó jogszabályokban foglalt munkavédelmi-munkabiztonsági, tűz- és környezetvédelmi szabályok végrehajtásának ellenőrzése.
  • Az ingatlannal kapcsolatos felújítási tevékenységek koordinálása.
  • Szoros és hatékony együttműködés a beruházási csoporttal (mérnökök), a létesítmény kisebb-nagyobb beruházási, fit-out munkáinak és az FM terület munkáinak összehangolásával.
  • Garanciális feladatok koordinálása.
  • Biztosítási események kezelése.
  • Diszpécser szolgálat működtetése.
  • A létesítmény fűtési, hűtési és friss levegő ellátási igénye kielégítésének biztosítása a beépített gépészeti berendezésekkel.
  • A fűtési, légtechnikai és hűtő berendezések üzemeltetési és karbantartási utasításainak kidolgozása.
  • A karbantartásban résztvevő külső vállalkozók szerződésállomány kezelése, a karbantartás végrehajtása, annak dokumentálása
  • Környezetvédelmi feladatok koordinálása.
  • Gondnoksági terület vezetőjének irányítása, ellenőrzése: ide tartoznak: takarítás, hó eltakarítás és síkosság mentesítés, hulladékgazdálkodás, szelektív hulladékgyűjtés szállítás, veszélyes hulladékszállítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás
  • A tevékenységgel kapcsolatos beszámolók, jelentések, elemzések elkészítése.
  • Az üzemeltetési költségek elemzése és összehasonlítása más létesítményekkel.

Követelmények

  • felsőfokú iskola (előny, ha műszaki, de nem kizáró, ha nem)
  • folyékony, aktív angol nyelvtudás – nem magyar PM -mel napi munkakapcsolat
  • épületgépészeti, villamossági tapasztalat vagy affinitás (ha nincs is műszaki felsőfokú végzettség)
  • minimum 3 év a szakmában szerzett releváns tapasztalat (üzemeltetés, esetleg építőipari kivitelezés bonyolítás)
  • Munkához szükséges ismeretek és készségek: MS Office, épületfelügyeleti szoftverek felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka - magánélet egyensúlya
  • Kihívásokkal teli feladat, páratlan tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest