Fogaskerék gyártástechnológus mérnök - Kísérleti gyártás (Győr)

Karrier az Audinál

Fogaskerék gyártástechnológus mérnök - Kísérleti gyártás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, a motorfejlesztések iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk. A területet a következő videónkban ismerheti meg: https://youtu.be/194V0LO_BYY

Következő feladatok várnak Önre

  • Az Audi AG fejlesztése és technológia tervezői által kiadott kísérleti fogaskerekek gyártásának koordinációja az Audi Hungarián belül
  • A műszaki és technológiai előírások, valamint az ütemtervek egyeztetése és betartása
  • Egyedi megmunkálás előkészítése, technológiai sorrend meghatározása
  • Akusztikai és gyártási feltűnőségek elemzése, megszüntetése
  • Részvétel fogaskerékhajtások fejlesztési munkájában

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú, műszaki végzettséggel rendelkezik (Gépészmérnök, gépgyártástechnológia szak előnyt jelent)
  • Forgácsolási technológiákban jártas (esztergálás, marás, köszörülés)
  • Fogaskerékhajtás fejlesztésében szerzett minimum 5-7 év tapasztalatot és fogaskerék gyártásban minimum 3-5 év tapasztalata van
  • Kommunikációképes német nyelvtudással rendelkezik
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretei vannak
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Komplex gondolkodású és precíz
  • Képes csapatmunkára, ugyanakkor önállóságra is
  • Felelősségteljesen végzi munkáját
  • Előnyt jelent:
  • Sebességváltók szerkezetének, működésének és gyártásának alapos ismerete
  • CAD/CAM megmunkálásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ11852
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8271
Győr