Főkönyvelő (Budapest)

Nemzetközi kereskedelmi partnerünkhöz keresünk új kollégát Főkönyvelő munkakörbe.

Főkönyvelő

Feladatok

  • napi könyvelési munkák koordinálása
  • havi bevallás készítése – NAV, KSH, MNB felé
  • havi / éves zárásban részvétel
  • riporting az anyavállalat felé
  • éves beszámoló elkészítése
  • kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel, valamint azokkal a könyvelőirodákkal, akik a külföldi áfa regisztrációjának bevallását készítik
  • intercompany egyeztetések
  • transzferár dokumentációk
  • folyószámla egyeztetések
  • bizonylati fegyelem folyamatos ellenőrzése
  • szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása

Elvárások

  • legalább 8 év, könyvelésben szerzett tapasztalat
  • főkönyvelői tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői képesítés megléte
  • ÁFA bevallások készítésében / vagy azok ellenőrzésében, felülvizsgálatában való jártasság
  • középfokú angol nyelvismeret

Előnyök

  • IFRS / US GAAP ismerete
  • kereskedelmi cégnél szerzett könyvelői / főkönyvelői tapasztalat
  • Microsoft Navision ismerete

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, a lenti "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva tudja eljuttatni hozzánk jelentkezését legfrissebb önéletrajzának csatolásával.

Budapest