Főkönyvelő (Budapest)

Magyar tulajdonú, közel 30 éves múlttal bíró partnerünk számára keresünk FŐKÖNYVELŐ munkatársat Budapestre. Megbízónk különösen az IT, bank- és biztonságtechnika területén nyújt teljes körű szolgáltatásokat.

Főkönyvelő

Feladatok

  • Számviteli tevékenység teljes körű koordinálása
  • 3 fős számviteli csapat vezetése
  • Havi zárásokban, mérleg és eredménykimutatás összeállításában való részvétel
  • Főkönyvi könyvelések felügyelete, különösen az elhatárolások, adókalkulációk, illetve raktári nyilvántartások kezelése
  • Transzferár-dokumentációk elkészítése a vállalatra
  • Adóbevallások elkészítésének ellenőrzése
  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása a zárási, hatósági és könyvvizsgálati ügyekben
  • Bérszámfejtési feladatok felügyelete
  • Megfelelő számviteli dokumentumok, szabályzatok biztosítása
  • Vállalatirányítási és adminisztrációs rendszer fejlesztésének segítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli, könyvelési területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • ÁFA adónem teljeskörű ismerete
  • Készletek számvitelében, nemzetközi számlázásokban való jártasság
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Csapatépítő programok
  • Gyümölcsnapok, edzőterem, helybeni étkezési lehetőség

Előnyök

  • Középfokú angol nyelvtudás
  •  BI eszközök ismerete

Munkavégzés helye

Budapest

Referenciaszám: BS-11046

Budapest