Főkönyvelő helyettes (Kőröstetétlen)

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,

csatlakozz csapatunkhoz és legyél te is sikereink részese!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr. Csapatunkba jelenleg

Főkönyvelő helyettes

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátására

Feladatok

  • Számviteli nyilvántartások naprakészségének és pontosságának biztosítása
  • Pénzügyi-számviteli folyamatok, belső szabályzatok felügyelete, azok betartásának folyamatos ellenőrzése, fejlesztése
  • Elhatárolások, vegyes könyvelési tételek és közvetített szolgáltatások nyilvántartása és könyvelése
  • TE nyilvántartás felügyelete
  • Elkülönített nyilvántartások felügyelete, kialakításának fejlesztése
  • Adatszolgáltatás pontosságának biztosítása, adatszolgáltatások elő- és elkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban való részvétel
  • Határidőre való teljesülések biztosítása
  • Könyvelői csapat munkájának támogatása, felügyelete, fejlesztése
  • Adójogszabályok folyamatos nyomon követése
  • Adóbevallások készítése
  • Éves beszámoló készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • min. 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat több száz fős szervezetben (gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • SAP ismeret
  • Kiváló MS-Office ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret (aktív)
  • Precizitás, elkötelezettség, rugalmasság, terhelhetőség,
  • Döntési képesség, határozott, magabiztos fellépés, felelősségtudat
  • Proaktív hozzáállás, kezdeményező készség
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Kőröstetétlen

Munkába állás kezdete:

azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.