Földmérő technikus (Szombathely)

A VILLKÁSZ Kft munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére

Földmérő technikus

Feladatok

  • tervezési alaptérkép készítése
  • vezetékjog feltüntetésére, törlésére, visszajegyzésére szolgáló munkarészek elkészítése
  • szolgalmi jog bejegyzéshez változási vázrajz, területkimutatás készítés
  • kivitelezés előtti nyomvonal kitűzés, kábelnyomvonalak nyíltárkos geodéziai bemérése
  • megvalósult állapot geodéziai műszaki dokumentációjának elkészítése, közművezetékek bemérése
  • szakági megvalósulási állomány elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú geodéziai technikusi (vagy mérnöki) végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • AutoCAD, ITR szoftverek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, cafetéria
  • jutalmazási rendszer
  • bejárási költségtérítés

Munkavégzés helye

Szombathely

Jelentkezését magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz megküldésével és a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Szombathely