Folyamat-, minőségügyi- és Six Sigma vezető BN (Magyarország)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Folyamat-, minőségügyi- és Six Sigma vezető BN

Feladatok:

  • Az üzletág magyar (és CEE) egységeiben biztosítja az ISO 14001 és ISO 9001-nek való megfelelést, felel a MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZEREK eredményes működtetéséért;
  • Vevői-, beszállítói- és belső AUDITOK koordinálása, nyomon követése;
  • Részvétel az új vevők bevezetésében a minőségügyi elvárások tisztázásával, dokumentációk és folyamatok kialakításával;
  • A magyarországi telephely minőségellenőrzési területének irányítása;
  • Biztosítja a cGMP szempontoknak való megfelelést;
  • Gyógyszeripari és gyógyászati eszköz gyártó partnerek esetében biztosítja az FDA hatóság által elvárt minőségügyi dokumentációk előkészítését;
  • Gyárthatósághoz szükséges felügyeleti és engedélyeztetési dokumentációk előkészítése;
  • Process Flow, FMEA, Control Plan készítésének és felülvizsgálatának irányítása;
  • Támogatja és koordinálja az üzletág SIX SIGMA és LEAN tevékenységét;
  • Tréninget tart vagy szervez Lean és Six Sigma témákban;
  • Részt vesz a szervezetre vonatkozó minőségi célok, a vállalati stratégia; valamint jövőkép kitűzésében, eredményes teljesítésében;
  • Koordinálja a gyártási eszközök validálását, mérőeszközök és rendszerek kalibrálását és értékelését, felügyeletét;
  • Termékek műszaki előírásaira vonatkozó változtatások és eltérések engedélyeztetésének felügyelete.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (mérnöki, minőségügyi) végzettség;
  • 5-8 éves Quality, Six Sigma (Green/Black Belt), LEAN projekt tapasztalat (preferáltan Pharmaceuticals, Medical Devices, Electronics, Paper, Printing vagy Packaging);
  • Minőségügyi rendszerek és dokumentációk, valamint ISO minősítési folyamatok, szabványok ismerete;
  • Gyógyszeripari és gyógyászati eszközökkel kapcsolatos standardok ismerete (FDA - Food and Drug Administration, 21 CFR, MDD - Medical Device Directive, ISO 13485, ISO 14971, cGMP), illetve az azokhoz kapcsolódó minőségügyi rendszer működtetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Vezetői képességek;
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás;
  • Magas szintű együttműködési készség, támogató hajlam;
  • Motivált, proaktív és innovatív személyiség;
  • Ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Magyarország (részben rugalmas)