Folyamatfejlesztő mérnök (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Folyamatfejlesztő mérnök

A pozícióban a feladatai közé fognak tartozni:

  • a termelési folyamatok elemzése, fejlesztési tervek kidolgozása, bevezetés támogatása és dokumentálása
  • együttműködés a központi lean egységgel
  • gyártó tevékenység és teljes ellátási lánc hatékonyságának növelésére irányuló projektek koordinálása
  • lean szemlélet oktatása és használatának támogatása
  • a szervezet és folyamatok fejlesztésben való részvétel a költséghatékony termeléssel kapcsolatban kitűzött célok elérésének érdekében

A következőkre van szüksége a sikeres pályázáshoz:

  • felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • nemzetközi gyártásban környezetben szerzett, minimum két éves gyakorlat
  • lean szemlélet és eszközök ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • projektekmenedzsmentben szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • versenyképes juttatási csomag
  • nemzetközi környezet
  • lehetőség személyes és szakmai fejlődésre

Munkavégzés helye

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!