Folyamatmérnök (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk több éves tapasztalattal rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Feladatok

  • A gyártási folyamatokhoz szükséges folyamatutasítások elkészítése, folyamatos fejlesztése, módosítása;
  • Gépek folyamatos működésének biztosítása, tervezett rendelkezésre állásának elérése;
  • Hatékonyságvizsgálat, a folyamatok rendszeres felülvizsgálata és fejlesztése;
  • Selejtek csökkentése, hibák analizálása, kapacitás növelése;
  • Layout tervezése;
  • Új termékek, folyamatok bevezetésénél mérnöki támogatás nyújtása;
  • Részvétel a költségcsökkentési projektekben (Kaizen, 5S).

Elvárások

  • Mérnöki diploma (gépész- v. villamosmérnök)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Lakhatási-, vagy bejárástámogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Felelősség a pozícióban

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém