Folyamatmérnök (Dunaújváros)

(Dunaújváros régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Amerikai tulajdonban lévő, préselt autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba, gyártási tapasztalattal leendő kollégát.

A pozíció megnevezése:

Folyamatmérnök

Feladatok

  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos folyamatleírások felülvizsgálata, elkészítése;
  • Hatékonyság növelése a társosztályok bevonásával;
  • Fejlesztési javaslatok készítése, kidolgozása és bevezetése;
  • Kapcsolattartás jelenlegi és potenciális üzleti partnerekkel;
  • Jelentések és riportok készítése rendszeresen és ad hoc jelleggel;
  • Részvétel a stratégiai célok meghatározásában és részfeladatokra bontásában.

Elvárások

  • Mérnöki diploma
  • Néhány éves mérnöki tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás, mert a külföldiekkel is kell kapcsolatot tartani

Amit kínálunk

  • Albérlet támogatás, motiváló bérezés és juttatási rendszer.

Munkavégzés helye

  • Dunaújváros

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dunaújváros