Folyamatmérnök (Győr) (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Folyamatmérnök (Győr)

Feladatok

  • Minden folyamat-tevékenység koordinációja és végrehajtása, a termékéletciklus minden fázisában vevőspecifikusan megvalósítva;
  • Termék és folyamat műszaki változásainak figyelemmel kísérése, kezdeményezése, kezelése és bevezetése a vevői követelmények figyelembevételével;
  • Folyamatjavítások és CI-intézkedések végrehajtása a termelésben;
  • Termelési folyamatok tervezése, bevezetése, elemzése (FMEA, CP ,MFU/PFU, SPC.);
  • Az ISO TS 16949 követelményeinek való megfelelés;
  • Részvétel a Vevői reklamációk feldolgozásában (8D report);
  • A hibaköltségek csökkentése a komplex hibák felismerésén keresztül a gyártási folyamatban és a termékeknél.

Elvárások

  • Szakirányú ( villamos / gépészmérnöki) egyetemi, vagy főiskolai végzettség;
  • Legalább 3 év, autóiparban, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Statisztikai módszerek ismerete;
  • Fejlett minőség tervezés elemeinek ismerete (APQP, FMEA stb..);
  • Rugalmas, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság, szisztematikus munkavégzés, szakmai felkészültség, határozott fellépés.

Előnyök

  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr