Folyamattámogató munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Fiatalos csapatunk bővítése céljából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Folyamattámogató munkatárs

Munkaerő-kölcsönzés fizikai területére

Pályakezdő vagy és szeretnéd elkezdeni a nagybetűs életet?

Szeretnéd, ha változatos lenne a munkád? Szeretsz kapcsolatot tartani több emberrel? Lényeges számodra, hogy fontos munkát végezz? Szereted, ha minden területen rend van, és ezt Te alakíthatod? Megérteted magad az emberekkel?

Amennyiben érzed az ERŐT és LELKESEDÉST magadban, JELENTKEZZ hozzánk, és légy egy lendületes csapat része!

Feladatok

  • Munkaszerződés kötésre érkezők tájékoztatása – személyesen
  • Leendő munkavállaók részére az előre elkészített szerződések átadása aláírásra, tájékoztatás és segítségnyújtás
  • Elkészült szerződések rendszerezése, továbbítása a társosztályoknak
  • Folyamatos kapcsolattartás a belépésre szervezett jelöltekkel
  • Orvosi vizsgálatokra időpontok foglalása, erről tájékoztatás nyújtása a leendő munkavállalóknak
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, bérszámfejtőkkel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú stressz-tűrő képesség, monotónia tűrés és rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készsé

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
  • Teljes munkaidős

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest