Főmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több évtizedes építőipari tapasztalattal rendelkező budapesti ügyfelünkhöz keresünk magasépítésben tapasztalatot szerezett Főmérnököt (Projektvezetőt)

Főmérnök

Feladatok

  • Irányítani a feladatkörébe tartozó projekt munkaszervezetébe rendelt Építésvezetők, Munkahelyi mérnökök és Technikusok munkáját
  • Felelős a projektek pénzügyi és műszaki megtervezéséért, a havi költség és ütemtervek elkészítéséért, az organizációs feladatok megtervezéséért
  • Feladata a pénzügyi terv elkészítése, nyomon követése, frissítése és betartatása a Vezetőség által meghatározottak szerint
  • A kivitelezés során rövid és hosszútávú ütemtervek készítése, ellenőrzése, betartatása.
  • Intézkedik a projekt sikeres műszaki, pénzügyi és I. osztályú minőségű megvalósításáról és folyamatosan ellenőrzi azok végrehajtását
  • Az építésvezetőn keresztül irányítja és szervezi a projekten foglalkoztatott saját dolgozók és az alvállalkozók munkáját, intézkedik az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzéséről
  • A munkahellyel kapcsolatos technológiai, biztonságtechnikai, munka egészségügyi, tűzvédelmi és baleset elhárítási környezetvédelmi előírásokat betartatja és ellenőrzi
  • Felelős a létesítmény megtervezésével kapcsolatban a munkavégzésre alkalmas, hatósági előírásoknak megfelelő tervek elkészíttetéséért, felülvizsgálatáért, aktualizálásáért, átterveztetéséért
  • Gondoskodik a szükséges külső és belső erőforrások megtervezéséről, megszervezéséről és ellenőrzéséről
  • Irányítja, felügyeli és ellenőrzi a tenderezés folyamatát, részt vesz az ártárgyalásokon és műszaki egyeztetéseken
  • Részt vesz a megrendelői kooperációkon, ahol a Társaság érdekeinek és céljainak megfelelő álláspontot képvisel
  • Előkészíti és lebonyolítja az átadás-átvételi eljárásokat, bejárásokat, közreműködik a hiba és hiányjegyzékek összeállításában, megszervezi a hiánypótlási munkák határidőre történő teljesítését
  • Feladata az irányítása általa tartozó tevékenységet érintő mindenkori hatályban lévő jogszabályok, előírások, utasítások, közlemények megismerése, végrehajtása, betartása és betartatása
  • A Termelési Igazgató részére beszámol, valamint a Társaság szervezeti egységei részére adatszolgáltatást teljesít

Követelmények

  • Építész/Építőmérnök felsőfokú végzettség
  • Minimum 10 éves építőipari tapasztalat
  • Magasépítésben szerzett tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Karrier építési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest