Ez a hirdetés lejárt ezt az állást elmentem
Sikeresen elküldtük jelentkezését!
Nézze meg a hasonló állásokat.
Sikeresen elküldtük jelentkezését az állásra,
és e-mailben kiküldtünk Önnek Jobline jelszavát, mellyel legközelebb be tud lépni.
Megnézem a hasonló állásokat.
Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég munkatársat keres 3 hónapos projektmunkára Fordítóirodája részére az alábbi munkakörbe:

Fordító

(angol-magyar)

Feladatok

  • Szoftverek műszaki szakfordítása (Autóversenysport)
  • Kapcsolódó dokumentumok fordítása angolról magyarra
  • Lektorálás

Elvárások

  • Felsőfokú / anyanyelvi szintű angol nyelvismeret
  • Műszaki vagy természettudományi végzettség (végzős hallgatókat is várunk)
  • Önálló munkavégzés képessége

Előny:

Szakfordítói tapasztalat

Autóversenysportban szerzett jártasság

Autóverseny- és pályatípusok, gépjárművekben alkalmazott konstrukciós megoldások ismerete

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével. Kérem, a tárgyban tüntesse fel: „Fordító” Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624.

Az Állásposta aktiválásához kérjük kattintson az e-mailben kiküldött aktiváló linkre.