Forgácsoló technológus (Győr)

A több mint egy évszázados autóipari tapasztalattal rendelkező partnerünk az iparág egyik legnagyobb magyar vállalata. A vállalatcsoport három stratégiai üzletága haszongépjárművekhez, mezőgazdasági erőgépekhez és földmunkagépekhez kifejlesztett futóműveket, futómű főegységeket és alkatrészeket, haszon- és személygépjárművekhez alkatrészeket, illetve speciális járműveket gyárt.

Forgácsoló technológus

Feladatok

  • Gyártási folyamatok fejlesztése, új folyamatok / előtervek kidolgozása
  • Gyártáshoz szükséges NC programok készítése, próbázása, karbantartása
  • Gyártáshoz szükséges készülékek szerszámok definiálása, megrendelése, bevezetése a gyártásban
  • Gyártási dokumentáció készítése és folyamatos aktualizálása
  • Részvétel a reklamációk kivizsgálásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében
  • A termelés támogatása a gyártási problémák megoldásában, a folyamatok és eszközök fejlesztésében
  • Ajánlatadási technológiák kidolgozása
  • Gépbeszerzések, beruházások szakmai támogatása

Követelmények

  • Gépészmérnök végzettség, vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettség releváns tapasztalattal
  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • NC programozás - Sinumerik /Fanuc /Bosch
  • PRO-E/Cre/Inventor ismeret
  • Folyamat központúság
  • Kreativitás, innovatív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés, új technológiák megismerése
  • Szakmai előrelépési lehetőség cégen belül
  • Versenyképes juttatási csomag, utazástámogatás
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Győr

Győr