Főtechnológus (Kiskunmajsa)

A hirdetés már lejárt!

AGRIKON KAM Kft.

www.agrikon.hu

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán.

Cégünk munkavállalót keres

Főtechnológus

munkakörbe.

A cégnél alkalmazott alaptechnológiák:

  • darabolás, lézervágás, élhajlítás,
  • kézi és robothegesztés,
  • festés (KTL alapozás, színfestés és porszórás),
  • szerelés

Feladatok:

  • technológiai csoport irányítása
  • gyártóhelyek, gyártási folyamatok tervezése, kialakítása
  • a technológiákhoz szükséges gyártóeszközök, készülék és szerszámok, biztosítása
  • korszerű technológiák megismerése és alkalmazásuk bevezetése
  • alkalmazott gyártástechnológiák folyamatos fejlesztése a hatékonyság figyelembevételével.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki/üzemmérnöki végzettség (Gyártástechnológusi szak előny)
  • 10 éves technológusi és minimum 3 éves vezetői hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Elsősorban angol kommunikációs szintű nyelvtudás (német nyelvtudás előny)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy küldje el jelentkezését - a szakma megjelölésével - elektronikus formában.

Érdeklődni a 06/77/582-333 telefonszámon lehet

Kiskunmajsa