Front Desk and Adminisztrációs gyakornok (Budapest)

5. kerületi multinacionális céghez keresünk office management és recepciós feladatok ellátására egy lelkes, precíz, angolul minimum középfokon beszélő nappali tagozatos hallgatót.

Front Desk and Adminisztrációs gyakornok

Feladatok

Irodai beszerzések intézése
Irodai üzemeltetési problémák kezelése
Üzleti utazók fogadása, számukra szállásfoglalás, ebéd, vacsora, utazás intézése
Recepciós feladatok ellátása
Programok, események szervezésében való részvétel

Követelmények

Minimum középfokú angol nyelvtudás
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Munkavégzés heti 20-25 órában, legalább 3 nap vállalása
Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

A gyakornoki pozíció lehetőséget ad, hogy bepillanthass az Office Mangement folyamatokba és megismerheted a Shared Service Centerek felépítését, működését. Mindezért versenyképes juttatást biztosítunk!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest