Front-end fejlesztő (Magyarország)

Partnerük több mint tíz éve fejleszt és szállít komplex adminisztrációs megoldásokat, elsősorban a magyar piac szereplői számára. Az általuk fejlesztett szoftver felsőoktatási intézmények tanulmányi és pénzügyi adminisztrációját, oktatási, oktatás-szervezési feladatainak regisztrálását és információs rendszerét látja el

Front-end fejlesztő

Feladatok

  • Felsőoktatásban használt tanulmányi rendszer fejlesztése
  • Felhasználóbarát, szolgáltatásorientált kliens felületek fejlesztése

Elvárások

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Az alábbi technológiák ismerete: Angular, HTML5, CSS, Rest API
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, agilis hozzáállás

Amit kínálunk

  • Jó csapat, támogató légkör
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Stabil/hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas feladatkezelés