Front-end fejlesztő (Budapest)

Megbízónk egy 2006-ban alapított, magyar tulajdonú Microsoft Gold partnerstátusszal rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfelek számára fejleszt egyedi üzleti alkalmazásokat. Tevékenységi körük kiegészül továbbá portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház megoldásokkal, valamint professzionális tesztelési szolgáltatásokkal. Bővülésük keretében multinacionális partnerükhöz 15 fős kiszervezett csapatba keresnek

Front-end fejlesztőt

a CEE régió legforgalmasabb turizmus támogatással foglalkozó  e-commerce site- jának  fejlesztésére. A cég nagy hangsúlyt fektet az agilis módszertanok használatára és szakmai továbbképzésekre, certek megszerzésére. Mentorprogramjuk keretén belül az új kolléga könnyen illeszkedik be a cég közösségébe, amely a szakmai tudásmegosztáson túl a közös programokra is hangsúly fektet, a work-life balance megtartása mellett.

Feladatok:

  • Webes alkalmazásfejlesztés Javascript keretrendszerben (Angular, Backbone, React, Vue.js)
  • Új feature-ök fejlesztése, re-factoring
  • Együtt működés a site-builder csapattal
  • Éles hibák javítása
  • Szakmai tanácsadás
  • Workshopokon való részvétel

Elvárások:

  • Nagvállalati rendszerek fejlesztése kapcsán szerzett magabiztos Javascript tudás és legalább egy framework magabiztos ismerete (Babel, ES6, React, Vue)
  • Minimum 3 év fejlesztési tapasztalat
  • Agilis módszertanokban való jártasság
  • GIT
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Minőség orientált szemlélet, szolgáltatói oldali hozzáállás
  • Jó problémamegoldó készség, fiatalos lendület

Előnyt jelent:

  • Babel.js/ES6 tapasztalat
  • Webpack, Grunt, Gulp tapasztalat
  • CSS/SASS tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Legújabb technológiák, testre szabott megoldások és szakmai kihívások
  • Mentor rendszer, gyors fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • Szakmai képzések és vizsgák
  • Fiatalos, összetartó csapat (gyümölcskedd, happy Friday, csapatépítő kirándulások, pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal és Guitar Hero-val)
  • Napfényes, tágas iroda
  • Versenyképes fizetés

Forduljon hozzánk bizalommal!

Somsák Zsuzsa

+ 36 20 288 8535

www.mcroygroup.com

Budapest