Front End Tester - német nyelvtudással (akadálymentesítés specialista) (Szeged)

Front End Tester - német nyelvtudással (akadálymentesítés specialista)

Feladatok

  • A honlapok, weboldalak akadálymentesítése az utóbbi évek egyik legfontosabb trendje az interneten. Az hivatalos szervek weboldalainál ez már direktíva is
  • A felhasználói felületeket megadott szempontok szerinti tesztelése (technikai és tartalmi akadálymentesség)
  • Teszteredmények kiértékelése, felmerülő hibák javítása vagy a megfelelő csapatnak történő jelentése német nyelven
  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában, problémák megoldásában (együttműködve a fejlesztőkkel)
  • Dokumentálás német nyelven.
  • Betanítás is német nyelven folyik

If you have…

  • Legalább középfokú végzettség
  • Német nyelv magas fokú ismerete és használata (erős B2/C1 szint)
  • HTML, .css, esetleg Javascript olvasás szintű megértése
  • Pontosság és alaposság
  • Proaktivitás, jó kommunikáció, önállóság
  • Tanulási képesség
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd

Előny

  • ISTQB minősítés
  • HP Quality Center, Jira ismeret
  • Nemzetközi projekt csapatban, külföldön szerzett tapasztalat
  • Nagyobb IT jellegű projektekben való tapasztalat

Szeged