Frontend fejlesztő-B74FF (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Norvég tulajdonú innovatív partnercégünk budapesti központjába keressük frontend fejlesztő pozícióba a leendő munkatársat:

Pozíció azonosító: B74FF

Frontend fejlesztő-B74FF

Feladatok

  • Te fogod fejleszteni különböző online piacterek frontendjét AngularJS/jQuery használatával.
  • A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a te feladatod lesz.
  • Te fogod felhasználóbaráttá és egyre logikusabbá tenni az oldalaikat.
  • Náluk kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében.
  • Az oldalak tökéletesítésére fogsz törekedni, mely során számítanak ötleteidre.

Elvárások

  • Légy nagyon jóban a következőkkel: Javascript, HTML, CSS, SASS, HTML5.
  • Ismerd jól a jQuery-t és/vagy Angular-t.
  • Érezd otthon magad Bootstrap CSS framework-ben.
  • Legyen jártasságod Unix parancsok és GIT használatában.
  • Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.
  • Írj és beszélj aktívan angolul.

Előnyök

  • Ha rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel.
  • Ha tudod, mi az a React/Vue.js, és már használtad is.
  • Ha ismered a Karma teszt framework-öt.

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest