Full Stack fejlesztő (Budapest)

Egy jelentős kereskedelmi platform fejlesztői csapatába keresünk tapasztalt full-stack, illetve front end és back end fejlesztőt.

Full Stack fejlesztő

Feladatok

- Front-end fejlesztés: Angular, ReactJS, jQuery
- PHP, Go backend fejlesztés
- Tervezésben való részvétel (tapasztalattól függően)
- Hazai és külföldi projektek

Követelmények

- Minimum 2 év PHP webfejlesztői tapasztalat, PHP 5 magas szintű ismerete
- Minimum 2 év Javascript, HTML, CSS, SASS, HTML5 tapasztalat
- jQuery, AngularJS, Bootstrap ismeretek
- Postgres adatbázis és PL/SQL nyelv ismerete
- Unix parancsok, GIT használata

Amit kínálunk

- Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
- Inspiráló szakmai légkör
- Tanulás, konferenciára járás támogatása
- Utazési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest