Full stack fejlesztő-B56FDM (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Digitális földfelszíni televíziós, illetve rádiós műsorszórást biztosító megbízónk fejlesztő kollégát keres.

Pozíció azonosító: B56FDM

Full stack fejlesztő-B56FDM

Feladatok

  • Backend és Frontend megoldások tervezése és fejlesztése csapatban,
  • Együttműködés az alvállalkozói partnerekkel
  • Új szolgáltatások bevezetésekor műszaki támogatás nyújtása
  • Forráskódok dokumentálása, verziókövetése és menedzselése
  • Műszaki koncepciók kidolgozása, figyelembe véve a nemzetközi és hazai technikai fejlesztéseket
  • Ügyfélprojektek egyedi megvalósításában tervezői feladatok végzése,
  • Komplex projektekben való részvétel

Elvárások

  • Backend rendszerfejlesztés területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • JavaScript (Node.js) nyelv magas szintű ismerete
  • MongoDB és MySQL használatában szerzett tapasztalat
  • Express tapasztalat
  • HTML5, CSS3, Javascript nyelvek magas szintű ismerete
  • A következő framework-ök valamelyikének alapos ismerete: React, react-native, Vue.js
  • Verziókezelő alapos ismerete (Git)
  • Angol nyelvű dokumentáció megértéshez szükséges nyelvtudás
  • Kreativitás, nyitottság, széles látókör, proaktivitás, problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Streaming, CDN és egyéb multimédiás szolgáltatások ismerete
  • Continuous Integrations / Continuous Delivery tapasztalat
  • Dizájn és tipográfiai ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Kényelmes irodai környezet
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye

Budapest - XI. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest