Full-stack .NET fejlesztő (Budapest)

A partnerünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezünk, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhetünk meg referenciaként.

Full-stack .NET fejlesztő

Feladatok

A pozícióban a következő feladatok várnak rád:

  • - Több rétegű humánügyviteli rendszer felhasználó felületének fejlesztése (üzleti specifikációk és architektúra elvek alapján)
  • - Önálló tervezési- és fejlesztési feladatok elvégzése
  • - Fejlesztői dokumentációk készítése, a már meglévők aktualizálása
  • - Kapcsolattartás a kapcsolódó szakterületekkel

Követelmények

A pozícióhoz kapcsolódó elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat HTML alapú user interface fejlesztésben
  • ASP.NET MVC (Razor szintaxis) és Angular 1.x technológiák ismerete
  • CSS, HTML, Javascript, WCF és Web API ésmeretek

Előnyben vagy a többi pályázóval szemben, ha rendelkezel:

  • Komplex projekt megvalósításában való részvétellel
  • TypeScript és Kendo UI ismeretekkel
  • Szereztél már ismereteket humánügyvitel vagy gazdálkodás területen

Amit kínálunk

Mi vár rád?

  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy magasan képzett csapat tagjaként
  • Hosszú távú, biztos projekten biztosított feladatok

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest