Full stack webfejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Budapest Közút Zrt. látja el a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő utak, hidak, műtárgyak, egész Budapesten a forgalomtechnikai létesítmények, valamint a nem fővárosi tulajdonú, de a közösségi közlekedés által igénybe vett utak üzemeltetési és fenntartási feladatait.

Fő infrastruktúránk Proxmox virtualizációs clusteren, és OpenStack + CEPH clusteren alapszik. Zömmel nyílt forráskódú rendszereket használunk, ezek mellett Microsoft Windows Server alapú rendszereket is működtetünk. Webfejlesztő csapatunk számos szakrendszer fejlesztésében és koordinálásában vesz részt.

Társaságunk nagy látogatottságú webes alapú rendszereinek fejlesztéséhez  munkatársat keresünk.

Full stack webfejlesztő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Web alapú fejlesztési projektekben való részvétel, web-programozási feladatok végzése

Elvárások:

  • Erős objektum-orientált programozási ismeretek
  • Webes keretrendszer ismerete a használt programozási nyelv függvényében (pl. Symfony, Laravel, CodeIgniter, Express)
  • 2-4 év releváns szakmai tapasztalat
  • Webfejlesztési technológiákban való jártasság és szakmai tapasztalat az alábbiak szerint:
  • backend: Http, Micro service architektúra, REST API, LDAP
  • frontend: Javascript (ES6<=), HTML5, CSS/SCSS
  • adatbázis: PostgreSQL, MongoD
  • GIT verziókezelő magabiztos ismerete
  • Angol nyelvű leírások, dokumentációk szövegértése alapszinten

Előnyt jelent:

  • JavaScript front-end framework ismeret (Vue, Angular, React)
  • Deployment megoldások ismerete (pl. Jenkins, Nexus, Sonarqube)
  • Container technológia ismerete (Docker)
  • Térinformatikai rendszerekben való jártasság/érdeklődés
  • OpenStack és KVM üzemeltetési környezetben szerzett tapasztalat, Linux ismeret / érdeklődés
  • Publikus referenciák

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapat
  • Nyugodt munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

Munkavégzés feltételei:

A munkavégzés helye Budapest, XI. Kerület. A foglalkoztatás határozatlan idejű, teljes munkaidős. A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.

Jelentkezni elektronikus úton, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással, szakmai önéletrajzzal valamint a fizetési igény beküldésével lehet.

Budapest