Fűszercsomagoló (Budapest)

Fűszercsomagoló

Fűszercsomagoló munkatársat  keresünk HACCP minőségbiztosítási rendszerben működő üzemünkbe, kőbányai telephelyre.

Feladatok:

  • Megrendelések szerinti fűszerek csomagolása
  • Raktárkészlet naprakészen tartása
  • A HACCP minőségbiztosítási rendszer maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Monotónia tűrés, terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Alapfokú informatikai ismeretek, Word, Excel, levelező rendszer készségszintű használata

Előny:

  • Érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Bejelentett napi 8 órás munka
  • Azonnali munkakezdés
  • Fizetés: 3 hónap próbaidő alatt nettó 140 000 Ft
  • BKK bérlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kizárólag fényképes önéletrajz elküldésével jelentkezzen a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással  „csomagoló” tárgy megjelöléssel!

Budapest