Fuvarszervező (Érd)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy inspiráló és stabil környezetben? Érden található szállítmányozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:

Fuvarszervező

Feladatok

  • Közúti fuvarok szervezése, nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal
  • Belső koordináció a sofőrökkel, belső osztályokkal
  • Belső kapacitások optimalizálása, üres futások minimalizálása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van 1-2 éves szakmai tapasztalatod logisztika / fuvarszervezés területén
  • Angol nyelvtudásod középfokú szintű
  • Szervezőkészséged kiemelkedő, illetve struktúrális gondolkodás jellemez
  • Ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel
  • Megbízható, precíz vagy

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi, stabil hátterű munkáltató
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődésben lehet részed egy innovatív munkakörnyezetben
  • Családias hangulatú, támogató közeg

Munkavégzés helye

Érd

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, bátran küldd el önéletrajzodat a pozíció megnevezésével !

Érd