fuvarszervező (Enying)

fuvarszervező

Belföldi és külföldi tartályos folyékony vegyianyag szállitás.

Magyar tulajdonban lévő, bel- és külföldön tartányos vegyiáru szállitással foglalkozó cég fuvarszervező munkatársat keres.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel (megbízókkal és alvállalkozókkal)
  • fuvarfeladatok teljes körű lebonyolítása
  • gépkocsivezetők irányítása
  • új megbízók, új fuvarfeladatok felkutatása
  • speditálási tevékenység
  • a megbízásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Fontos, hogy:

  • középfokú végzettség
  • közúti fuvarszervezésben való jártasság
  • felhasználói számítógépes ismeretek
  • ügyfél-, eredmény- és megoldás orientált gondolkodás
  • jó kommunikációs és szervező készség

Örülünk, ha

  • szakmai tapasztalat
  • angol/német nyelvtudás
  • ADR előírások ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon
  • céges autó
  • szakmai továbbképzés

Munkavégzés helye

  • Közép-dunántúli cégközpont

Enying