Gasztronómia referens (területi képviselő) (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Az Univer Product Zrt.

Gasztronómia referens (területi képviselő) munkakörbe

munkatársat keres Budapest és Pest megye területre területére.

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása, látogatása, szerződések megkötése,
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Akciók ismertetése, termékbevezetésekben való részvétel,
  • Folyamatos kapcsolattartás a központtal

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség;
  • hasonló területen szerzett minimum 2 éves gyakorlat;
  • érvényes B kategóriás jogosítvány;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség;
  • a munkavégzés helyének megjelölt Budapest lakóhely

Előnyök

  • szakács munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv ismeret

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • 13. havi fizetés
  • alkalmazotti jogviszony
  • céges gépjármű
  • munkavégzéshez szükséges IT eszközök

Munkavégzés helye

Budapest és Pest megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát várjuk munkakör megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!