Gazdasági csoport-vezető (Budapest)

A Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat

felvételre keres határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban

főkönyvi könyvelőt

Gazdasági csoport-vezetői

megbízással teljes munkaidőben, 4 hónapos próbaidővel

Feladatok

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés végzése.
  • Közreműködés az intézményi költségvetés és beszámoló készítésében.
  • Szolgáltatási önköltség és intézményi térítési díj számítás, normatív támogatás igénylésének elkészítése.
  • Pénzforgalmi, NAV, KSH jelentések, mérlegjelentés készítése.
  • Karbantartó munkájának koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú képesítés,
  • regisztrált mérlegképes könyvelő,
  • gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • költségvetési szervnél szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Költségvetési szervek által használt könyvelői program (pl: GORDIUS) felhasználói szintű ismerete
  • Főiskola, államháztartási szakon szerzett regisztrált mérlegképes könyvelő
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • kreativitás,
  • elhivatottság

Amit kínálunk

  • Illetmény: Kjt. szerint + szoc.ágazati pótlék + munkaruha juttatás

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

 Alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi, mindenre kiterjedő Hatósági Erkölcsi Bizonyítvány leadása.

Munkavégzés helye

1193 Budapest, Táncsics Mihály utca 7.

Benyújtandó dokumentumok: Önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolata
A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2017. május 22.

A pályázatok benyújtásának módja:  a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
A pályázat elbírálásának határideje: 2017. május 25.

Budapest