Gazdasági hivatalvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Pedagógiai és Pszichológiai Kar, Gazdasági Hivatal

gazdasági hivatalvezető

munkatársat keres

Feladatok

A Gazdasági Hivatal tevékenységének irányítása, ellenőrzése, kapcsolattartás a kar és a Kancellária egyéb szervezeti egységeivel:

  • elkészíti a kar éves költségvetési tervét, felelős az abban jóváhagyott előirányzatok betartásáért, felhasználásáért, részt vesz a költségvetési beszámoló elkészítésében,
  • meghatározott körben ellenjegyzési és érvényesítési jogkört gyakorol,
  • biztosítja a kari pályázatok pénzügyi elszámolását,
  • gondoskodik a kari gazdasági statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítéséről,
  • a kari hallgatói juttatások kiszámíthatóságának ellenőrzése, a kifizetések felügyelete,
  • felelős a Gazdasági Hivatal jogszabályok és egyéb belső szabályzatoknak megfelelő működéséért

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • pénzügy-számviteli és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés és/vagy regisztráció
  • legalább 5 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett szakmai gyakorlat
  • legalább 5 éves, költségvetési intézményben szerzett szakmai tapasztalat
  • legalább 1 éves vezetői gyakorlat
  • MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • önálló, csapatmunkára nyitott, együttműködő személyiség
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • támogató, probléma megoldására törekvő munkavégzés
  • logikus, strukturált, stratégiai gondolkodás, komplex látásmód, rendszer-, illetve projektszemlélet

Előnyök

  • SAP pénzügyi modul gyakorlati ismerete
  • ELTE belső szabályzatok, rendelkezések naprakész ismerete
  • felsőoktatási intézményben szerzett munkatapasztalat
  • államháztartási mérlegképes könyvelői képesítés
  • költségvetési intézményben szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • változatos feladatok
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

A pályázathoz csatolni szükséges

  • a feladat tekintetében releváns szakmai tapasztalat bemutatását (szakmai önéletrajz), fényképpel ellátva
  • iskolai végzettségeket tanúsító bizonyítványok másolata
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le

A munkavégzés helye

1075 Budapest, Kazinczy utca 23-27.

A pályázatok elbírálásának módja

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidő kikötésével tölthető be. A pályázat elbírálása a benyújtott dokumentumok és személyes interjúk alapján történik. Az interjúk során személyiségi teszt és/vagy a vezetői és/vagy szakmai jártasságokat mérő tesztek/feladatok alkalmazására is sor kerülhet.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest