Gazdasági igazgató (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Dinamikusan növekvő nemzetközi gyártócég részére keresünk munkatársat

Gazdasági igazgató

(HF-12-8310)

pozícióba.

Feladatok

  • A vállalat gazdasági és logisztikai osztályának irányítása,
  • Könyvelési és kontrolling feladatok teljes körű koordinálása,
  • Beszámolók elkészítése az anyavállalat felé,
  • Külső, belső kapcsolattartás,
  • Fejlesztési javaslatok készítése és együttműködés az ügyvezetéssel.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Gyártó cégnél szerzett több éves gazdasági vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

A munkavégzés helye: Kelet-Magyarország.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8310” –os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 8-6291”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu