Gazdasági projektmenedzser (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem Kancellária, Gazdasági Főigazgatóság

Gazdasági projektmenedzser

 munkakörbe keres munkatársat

Feladatok

  • Integrált gazdálkodási rendszer tematikus megismerése, majd további rendszer bevezetés támogatása.
  • A bevezetési projekt keretében team-munkában további szereplők munkafolyamatainak támogatása.

Elvárások

  • pénzügyi/gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • integrált gazdálkodási rendszerek ismerete
  • felsőoktatásban szerzett gyakorlat
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • magyar állampolgárság; cselekvőképesség, büntetlen előélet

Elvárt kompetenciák

  • precíz, összeszedett, megbízható személyiség;
  • gyakorlatias hozzáállás, önálló problémamegoldás;
  • kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • változatos feladatok
  • önálló munkavégzés
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

1056 Budapest Szerb utca 21-23.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz, benne a bérigény, illetve a lehetséges munkakezdés időpontjának kötelező megjelölésével
  • motivációs levél
  • végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

"Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás.”

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest