Gazdasági ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Tanító- és Óvóképző Kar, Gazdasági Hivatal

Gazdasági ügyintéző

munkatársat keres

Feladatok

  • pénzügyi és gazdasági feladatok elvégzése
  • beszerzési megrendelések kötelezettségvállalásainak és kifizetéseinek integrált pénzügyi rendszerben való adminisztrálása
  • a teljesítésigazolások kiadásával kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • számlák befogadása, előrögzítése, felszerelése
  • kiküldetésekkel kapcsolatos pénzügyi ügyintézés
  • pénzügyi analitikák vezetése
  • részvétel költségvetési tervezésben
  • gazdasági adatszolgáltatások, beszámolók elkészítése
  • hallgatói számlák kiállítása
  • gazdasági vezető munkájának segítése

Elvárások

  • középiskola/gimnázium, emelt szintű szakképesítés, pénzügyi-számviteli ügyintézői végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • MS Office (irodai alkalmazások) és levelező rendszerek ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Örülünk, ha leendő kollégánk az alábbi kompetenciákkal rendelkezik

  • együttműködő személyiség
  • precíz
  • probléma megoldásra törekvő munkavégzés jellemzi
  • módszeres munkavégzés

Előnyök

  • felsőfokú képesítés
  • főiskolai/ egyetemi végzettség pénzügyi, gazdasági szakirányon
  • angol középfokú C típusú nyelvvizsga
  • költségvetési szervezetnél gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • beszerzési tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • határozott idejű jogviszony, ami a helyettesített közalkalmazott visszatéréséig, de legkésőbb 2021. november 30-ig tart
  • változatos feladatok
  • önálló munkavégzés
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye
  • családbarát munkahely

Munkavégzés helye

1126 Budapest Kiss János altábornagy utca 40.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével
  • bizonyítvány másolatok
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest