GDPR területi képviselő, közreműködő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GDPR területi képviselő, közreműködő

Elvárások:

  • Számlaképesség,
  • Jogosítvány, saját autó,
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Jó kommunikációs képességek szóban és írásban egyaránt,
  • Üzleti megjelenés.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Feladatok:

  • Jelenleg is területi képviselő, kapcsolattartó és/vagy értékesítő munkát végző, számlaképes kollégákat keresünk Kelet-Magyarországi régióból adatvédelem (GDPR) és információbiztonság területen nyújtott szolgáltatásaink értékesítésére, továbbá ügyfélkapcsolati tevékenységek folyamatos ellátására.,

, Megbízóról:,

10 éve foglalkozik adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással és immáron harmadik éve a vállalkozások GDPR megfelelőségre felkészítésével. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfeleink köre. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Amit kínálunk:

  • Kötetlenül, rugalmasan végezhető munka.
  • Kiegészítő jövedelemforrásként is megteszi, de hamar elérheted, hogy ez legyen a fő.

Munkavégzés helye:

Magyarország