Gépbeállító (Kecskemét)

(ZJ-432)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

GÉPBEÁLLÍTÓ
(ZJ-432)

Feladatok:

  • Gyártósori berendezések beállítása és önálló kezelése;
  • Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel;
  • Termékek előállítása a gyártási folyamatnak megfelelően a minőségi, mennyiségi célok figyelembe vételével;
  • Gépkezelők betanításában történő közreműködés.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Minimum 1-2 év gépbeállításban és gépkezelésben szerzett tapasztalat;
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Amit Partnerünk ajánl:

  • Versenyképes alapbér, bónusz, cafetéria;
  • Előrelépési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Kecskemét