Gépbeállító (Pécel)

A hirdetés már lejárt!

Gépbeállító
2742

Szeretnél egy igazán jó csapatban dolgozni? Középfokú végzettséggel magas fizetést? Korrekt vezetőséget és jó hangulatú munkahelyet?

Akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

Átlag br. 350.000 – 450.000 Ft/hó kereseti lehetőség!

Feladatok

  • Gyártósori berendezések működésének felügyelete és beállítása,
  • Időszakos és adhoc karbantartási munkák elvégzése, azok dokumentálása,
  • Új gépek, gépsorok üzembe helyezésénél aktív részvétel, támogatás nyújtása,
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése, adminisztrálása
  • Gyártósori munkatársak oktatása az előírásoknak megfelelően

Elvárások

  • Középfokú végzettség műszaki területen
  • Gyártásban/ termelésben szerzett tapasztalat (Gyártósori tapasztalat is megfelelő!)
  • Felhasználói szintű MsOffice ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása ( 3 műszak)

Előnyök

  • Autó- vagy elektronika iparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Pécel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Pécel