Gépbeállító (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nettó 300.000 Ft feletti fizetésre vágysz? Szívesen dolgoznál egy ipar 4.0-ás mintagyárban? Munkába állnál akár már a jövőhéten? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Várható bruttó 459.000 Ft-os havi kereseti lehetőség plusz cafetéria
  • Üzemi étkezde
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési, előrelépési lehetőség
  • 4 műszakos munkarend (2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás műszakok)
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel, mechanikai, elektronikai vagy mechatronikai területen
  • Van 1-3 év tapasztalatod elektronikai gyártásban gépbeállítói vagy karbantartói munkakörben
  • MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkezel
  • Több műszakos munkarendet tudod vállalni
  • Terhelhető vagy

Előnyös a számodra:

  • Közeli lakhely
  • PLC tapasztalat

Feladataid lesznek:

  • Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • Gyártás során felmerülő hibák elhárítása, a hibák gépnaplóban történő dokumentálása
  • Berendezések beállítása a technológia utasítás alapján
  • Jelenlét az új gépek üzembe helyezésekor
  • Új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai utasítások szerint

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest