Gépbeállító (Veszprém)

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.

Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

                                                                           Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Gépbeállító

A munkakör célja

  • A karbantartási műveletek megvalósítása a megelőző karbantartás során
  • A karbantarási problémák megoldása a gép meghibásodása esetén
  • A gép megfigyelése a potenciális hibák felismeréséhez

Feladatok

  • Biztonsági szabályok alkalmazása azonnali reakcióval veszélyes helyzet esetén
  • A gépek biztonsági eszközeinek működésének ellenőrzése mielőtt újraindítják a karbantartási folyamatok után
  • Javaslatok megelőző karbantartási fejlesztésekre, a megbízhatóságból adódó problémák csökkentésére
  • Karbantartási problémák megodása a gép meghibásodása esetén
  • Javító vagy megelőző karbantartás után észlelt eltérések eszkalálása
  • Pótalkatrész készletben észlelt eltérések eszkalálása
  • Alvállalkozók támogatsa a megelőző karbantartás és gépjavítások során
  • Alkatrészek javítása vagy helyettesítése pótlása
  • Részvétel a beszállítónál történő gép átvételnél folyamatmérnökkel
  • Hulladék újrahasznosítás figyelembevétele
  • Kritikus eszköz cseréje végrehajtása típus váltásoknál

Elvárások

  • érettségi műszaki szakképzettséggel
  • min 1-2 év szakmai tapasztalat

Előny

  • angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Utiköltség támogatás
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Munkarend: folyamatos műszak, 3 műszak vagy 12 órás munkarend

Munkavégzés helye

Veszprém

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével.

Veszprém