Gépbeállító lakatos (Répcelak)

Gépbeállító lakatos

Leírás

RÉPCELAKI partnercégünk részére keresünk GÉPKEZELŐ munkatársakat 3 MŰSZAKOS munkarendbe.

Feladatok

  • eseti karbantartási és hibajavítási feladatok elvégzése
  • gépbeállítási feladatok ellátása
  • gépek műszaki állapotának felügyelete
  • tervezett karbantartási feladatok elvégzése a karbantartási osztállyal együttműködve
  • karbantartási és felújítási terve előkészítésében való aktív részvétel

Elvárások
  • műszaki területen szerzett érettségi, géplakatos végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Előny:
  • mechatronikai, gépgyártás technológus, elektromos karbantartó végzettség
  • hidraulikus rendszerismeret
Amit kínálunk
  • műszakpótlékok
  • cafeteria
  • kiemelt jelenléti bónusz
  • 13. és 14. havi juttatás
  • munkábajárási támogatás
  • ingyenes céges buszjárat: Celldömölk - Kemenesmihályfa - Kemenessömjén - Ostffyasszonyfa - Csögle - Uraiújfalu - Nick; Sárvár - Rábasömjén - Rábapaty - Jákfa - Zsédeny - Hegyfalu - Vasegerszeg - Vámoscsalád és Csorna - Szilsárkány - Szil - Páli útvonalon.
Marton Diána: 20/372-3371

Szombathelyi iroda: 94/508-563

[email protected]

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Répcelak

Répcelak