Gépbeállító-méréstechnikus (Jászárokszállás)

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító-méréstechnikus

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Elektromos vizsgálóasztalok üzemeltetése
  • Gyártócsoportoknál a mérési összeállítások ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (elektrotechnika)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye

Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Gépbeállító-méréstechnikus” jeligével küldje el nekünk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!