Gépész karbantartó (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Motiváló bérezéssel és juttatási rendszerrel keresünk az alábbi pozícióba tapasztalt kollégát egy nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat részére:

Feladatok

  • Megmunkáló, fröccsöntő és összeszerelő gépek mechanikus karbantartása;
  • Ütemezett és eseti karbantartási feladatok ellátása;
  • Új gépek installálásában részvétel;
  • Gépek modernizálása.

Elvárások

  • Releváns gépkarbantartói tapasztalat;
  • Folyamatos műszakrend vállalása, 12 órás munkarend (3 nap munkanap és 3 nap pihenő);
  • Korrekt, lojális és tapasztalt kollégát keres Partnerünk.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér;
  • Cafeteria rendszer;
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag);
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban;
  • Iskolakezdési támogatás Cafeterián felül;
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag.

Munkavégzés helye

  • Győr

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Győr