Gépész Tervezőmérnök (Hajdú-Bihar megye)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

(14-9300)

pozícióba.

Feladatok

  • Alkatrészek és eszközök 2D-s és 3D-s tervezése a rendelkezésre álló dokumentációk alapján,
  • A kapcsolódó dokumentációk karbantartása,
  • A termelés támogatása az alkatrészekkel és szerszámokkal kapcsolatos speciális információkkal,
  • Változtatások és fejlesztések proaktív kezdeményezése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi kollégákkal.

Elvárások

  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Gépészmérnök VAGY mechatronikai mérnök végzettség,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Egyedülálló szakmai háttér.

Egyéb

Hajdú-Bihar megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9300”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 8-6291”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu