Gépész tervezőmérnök / Projekt vezető (Budapest)

Autóipari parnterünk budapesti fejlesztőközpontjában nyílt lehetőség egy új kollléga számára. Folyamatosan bővülő cég, viszonylag új és bővülő csapata számára keressük azt a Mechanical Designer kollégát aki szívesen részt venne a jövő autóinak létrehozásában.

Gépész tervezőmérnök / Projekt vezető

Feladatok

A pozíció fő irányvonala a tervezési feladatok mellett projektek koordinálása lesz.

Feladatok részletesen:

  • OEM-ekkel és beszállítókkal való kommunikáció a tervezéssel kapcsolatosan
  • rajzok és 3d tervek elkészítése
  • PDM rendszer naprakészen tartása
  • DFMEA és PFMEA készítésének támogatása.

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • gépész vagy mechatronika BSc-vel vagy MSc-vel
  • 3d tervezési ismeretekkel (ProE/Creo)
  • MS Office magabiztos ismereteivel
  • Szervezési és tárgyalási jártassággal
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudással.

Amit kínálunk

Amit a partner kínál:

  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes juttatási csomag
  • kiemelkedő karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest