Gépészmérnök (Tata)

Gépgyártási és fém megmunkálási területre

Gépészmérnök

Munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Gépek összeállítási, és műhelyrajz terveinek elkészítése.
  • Lemezlakatos munkák műhelyrajzainak elkészítése.
  • Anyagszükséglet számítások.

Elvárások:

  • Proaktivitás
  • Gépészmérnöki diploma
  • AutoCAD/ Inventor felhasználói ismeretek.(gép és gyártmánytervezési terület)
  • Műhelyrajz készítési gyakorlat.
  • Gyártástámogató, gyártásoptimalizáló tervezői szemlélet.
  • Egyszerűbb gépek működése iránti érdeklődés, egyszerűbb mechanizmusok működésének átlátása, megértése, továbbfejlesztése.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Lakóhely Tata-Tatabánya 30km-es vonzáskörzete.

Amit kínálunk:

  • Szakterületünkön 25 éve meghatározó piaci szereplő gépgyártó és projektbonyolító cég megújuló csapatába várunk.
  • Tág teret biztosítunk az alkotásnak, és az önmegvalósításnak.
  • Versenyképes kompenzációs csomag.
  • Nyelvi, szakmai továbbképzési lehetőségek.
  • Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Tata

 Jelentkezés írásban, részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Tata