Gépészmérnök (Gyöngyös)

Innovációs szerszámgépfejlesztéssel és gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépészmérnök

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • 1-3 év gyakorlat,
  • Elkötelezettség, ambíció,
  • Kihívást kereső személyiség,
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Szakmai alázat,
  • Angol nyelvtudás,
  • Együtt fejlődni akarás képessége

Feladatok:

  • Innovációs szerszámgépek és új termékek kifejlesztése a piacra vitelig,
  • Kapcsolattartás a konzorcium partnereinkkel (miskolci és kecskeméti egyetemek),
  • Teamben alkotni képesség

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Családi hangulatú kicsi, de erős potenciákkal rendelkező céget építünk közös akarattal, a legjobb akaratú és képességű munkatársakkal.
  • Azt szeretnénk elérni, hogy az itt dolgozó kiválasztottak „CSALÁDIAS légkörben” a legjobbat tudják kihozni magukból és ezért a lehetőség szerinti legnagyobb fizetés is társulhasson. ,
  • 1 év után az éves fizetésre vetített jövedelem után 10-50%-os bónusz (karácsonyi bónusz) lehetősége,
  • Az összkép és a teljesítmény számít!

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Gyöngyös