Gépészmérnök (Kecskemét)

(Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Mercedes-nek beszállító Partnerünkhöz keresünk műszaki szakembert az alábbi pozícióra:

Gépészmérnök

Feladatok

  • Új termékek, üzemek megvalósíthatósági elemzésének készítése;
  • Gyártási folyamatfejlesztés;
  • Számítógépes szimulációk végzése;
  • Költségelemzések;
  • Beszerzésben való részvétel (pl.: javaslattétel új berendezésekre).

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Bónuszok és 13. havi fizetés az alapbéren felül
  • Multinacionális környezet
  • Bejárás támogatása (15 Ft/km) vagy 100% bérlet Kecskemét 50 km-es körzetéből

Előnyök

  • Autocad ismerete

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét